TROPICO GUARD AIR HYBRID

DOPRAVA ZDARMA

Tropico, Flexifoam® a Hybridní pěna, tuhost 3/4 (rozsah 1-5), nosnost: 150 kg, výška: 24/26 cm

More details

Dostupnost: Do 14 prac. dní

Cena s DPH:

12 100 Kč S DPH

Množství: ks

Informace k produktu
Tuhost3/4
Nosnost150 kg
Výška24/26
Záruka7 let

DOPRAVA ZDARMA


Popis matrace

Vysoká, ortopedická matrace, nabízející pohodlí pro různé tělesné proporce. Vysoká pružnost zajistí snadné vstávání a změnu polohy těla pro nerušený spánek. Výraznější rozdíl v tuhosti stran pak minimalizuje riziko špatného výběru matrace. Ortopedické zóny podpírají tělo a uvolňují unavené svalstvo. Vaše volba pro usnadnění vstávání a změnu poloh pro nerušený spánek.


Matrace Tropico Guard jsou vyrobené v České republice s použitím zdravotně nezávadných materiálů, pocházejících z Evropy s certfikací kvality. Vybíráme ty nejlepší materiály, například pevné české nitě a zipy, belgické potahy, belgické, německé a rakouské pěny. Matrace Tropico v sobě spojují přesnost a duši tradiční české výroby. Spojují moderní strojní CNC výrobu s německou a švédskou technologií spolu s vysokým podílem české ruční práce.
Tyto matrace nabízí antibakteriální vlastnosti. Maximální prostupnost vzduchu zaručí suché a čisté prostředí a minimalizaci roztočů, bakterií a plísní.


Hybridní pružná pěna HY Blue - tužší varianta hybridní pěny. Střední vrstva dodává matraci přirozenou tuhost. Je spojená s měkčí stranou pomocí technologie Spine Protector - 5 zónový hřebenový zámek bez použít lepidel. Vysoký objem cca 40 kg/m3.

Citlivé výztuhy v oblasti pánve a ramen. Ramenní zóny citlivě upravují tuhost, což oceníte zejména při spánku na boku. V oblasti pánve je odolná studená pěna velmi vysoké objemové hmosnosti, je zároveň šetrná ke kyčelním kloubům.


Tužší strana z pěny Flexifoam - pěna Flexifoam® je nová, tepelně modifikovaná, kompaktní PUR pěna, která reprezentuje novou generaci polyuretanových pěn. Tato pěna vyniká svojí dlouhou životností, dobrou prodyšností, dokonalou elasticitou a tvarovou stálostí. Je charakteristická svojí houževnatostí a poskytuje skvělé ortopedické vlastnosti. Matrace s pěnou Flexifoam® mají podobné vlastnosti, jako matrace se studenou pěnou, proto dokáží udržet páteř ve správné anatomické poloze. Mají vysoký komfort ležení a konkurují i dražším materiálům. Je to dokonalá volba v poměru kvalita - cena. Tyto matrace je možné i mírně polohovat.


Funkční potah Medical Concept Plus VISCO-CLIMA. Potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell®. Dvojdílná konstrukce - 1/2 potahu s paměťovou pěnou pratelná na 30°C a 1/2 potahu s dutými vlákny pratelná na 60°C. Ventilační 3D mřížka s funkcí Thermo Control zvýšeného proudění vzduchu a eliminace vlhkosti.
Paměťová (visco) pěna v potahu. Pohodlí, kopírování těla, odhlečení kloubů a relaxace. Vyrobena za použití přírodních surovin: antialergické vlastnosti, zdraví v ložnici, ohleduplnost k přírodě.
Ležením na paměťové straně potahu znásobíte komfort, odlehčíte klouby.
Stálá vzdušnost a omezení pocení: 3D ventilační mřížka Thermo Control.
Ležením na klimatizační straně potahu znásobíte vzdušnost.


Bez příplatku je možno objednat matrace se zpevněnými boky, nebo jedním bokem pro snazší vstávání. Tento požadavek napište prosím do poznámky při vytváření objednávky.    • Uložení: pevné lamelové i polohovací lamelové rošty
    • Maximální nosnost: do 150 kg
    • Výška matrace cca 24/26 cm
    • Prodloužená záruka 7 let na jádro matrace
    • Testováno 150.000xDoba dodání:
Skladové matrace - dodání 7 pracovních dnů
Neskladové matrace – dodání cca 2 - 3 týdny

Uvedená doba dodání se může průběžně měnit dle dostupné výrobní a materiálové kapacity. Pro bližší termín dodání nás, prosím, kontaktujte emailem.Parametry matrace

materiál Flexifoam® a Hybridní pěna
tuhosttuhost 3/4 (rozsah 1-5)
výška24/26 cm
nosnost150 kg
potah

Medical Concept Plus - snímatelný, pratelný na 60°C

uloženípevný lamelový nebo polohovací lamelový rošt
baleníplná velikost
záruka7 letPři objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována platba předem, nebo záloha v minimální výši 50 %. V tomto případě se dodací doba prodlouží na 8 - 10 týdnů.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Certifikáty nezávadnosti použitých pěn a potahů


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát