Stále expedujeme a vyřizujeme Vaše objednávky a navíc k vybraným objednávkám matrací kvalitní rouška zdarma!


Vážení zákazníci,

k vybraným objednávkám matrací dostanete 1ks roušky zdarma ze speciálního Antibakteriálního vlákna Silver+ (tzn. 1 objednávka = 1 ks roušky). Tyto matrace jsou označeny textem: Při koupi této matrace dostanete k objednávce roušku zdarma.


Antibakteriální úprava Silver+: Látka s úpravou Silver+ obsahuje ionty stříbra, které chrání před mikrooganizmy, tvorbou zápachu, zabezpečuje svěžest a odolnost látky.

Antibakteriální efekt stříbra: Bakterie jsou přímo regulované na textilním povrchu pomocí antimikrobiálně aktivních iontů stříbra. Podle současných poznatků se bakterie nedokáží stát rezistentními na stříbro.

SILVERPLUS® vytváří svoje antimikrobiální účinky výlučně na povrchu textilu. Textílie zakončené SILVERPLUS® tak chrání před šířením zdraví škodlivých bakterií bez toho, aby napadly ty, které mají pozitivní vliv na pokožku.


Před prvním použítím doporučujeme roušku vyvařit.


Informace k přepravám a výdeji zboží:

- Expedice matrací, roštů a ostatního zboží probíhá standardně dle zaslaných objednávek a skladové dostupnosti. Všichni dopravci doručují po celém území ČR.

- Zásilky doručujeme i na dobírku. V případě přepravce Top Trans se dobírka platí pouze v hotovosti. U přepravců In-time a DPD máte na výběr uhradit objednávku platební kartou nebo v hotovosti.

- Opět fungují služby výnos do patra a odvoz staré matrace.

- V omezených případech může dojít k prodloužení doby dodání z důvodu zvýšených hygienických opatření.

- Sklady máme plné zboží, produkce z výrob probíhá standardně na základě přísných hygienických opatření.

- Prodejny jsou uzavřené, výdej i příjem zboží na těchto prodejnách funguje bez omezení.