Postel GALAXY

Ahorn, masiv 40 mm, provedení BUK, záruka 2 roky,

More details

Dostupnost: Do 7 - 9 týdnů

Cena s DPH:

31 650 Kč S DPH

Množštví: ks

Na toto zboží se nevztahuje doprava zdarma, dopravné činí 199 Kč. Dopravné se neúčtuje při osobním odběru ve Zlíně.


Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, požadujeme zálohu alespoň 50% předem.POPIS POSTELE:

Speciálně navržená konstrukce designové postele Galaxy vám poskytne maximální komfort nejen při spánku. Pomocí výklopného čela postele a opěrky je možné si nastavit příjemný úhel podpory pro sezení. Postel je specifická díky svým zaobleným hranám a jedinečným rohovým spojům. Výšku kování lze nastavit do čtyř různých pozic. Díky své nadstandardní bytelnosti vám bude sloužit po mnoho let.

Designová postel z bukového masivu (průběžná spárovka) o mimořádné síle materiálu 40 mm je zárukou vysoké pevnosti lůžka.  Postel je povrchově upravena transparentním lakem. Čelo postele je vybaveno výklopnou opěrkou pro pohodlné sezení v posteli. Rohový spoj mezi dílci dodává posteli punc nevšednosti. Zaoblené hrany postele pro vysokou bezpečnost. Výška hlavového čela 106,5 cm. Výška boku postele 50,5 cm zajistí pohodlné vstávání. Nastavitelná výška lehací plochy.


Opora postele je zajištěna samonosnou zpevněnou střednicí bez nutnosti použití středové nohy. Toto řešení poskytuje vyšší komfort při údržbě prostoru pod postelí.

 

Zvolit si můžete praktickou poličku nebo závěsný noční stolek se zásuvkou. Využijte prostor své postele na maximum doplněním odvětratelné úložné zásuvky, která umožňuje umístění z boku i od nohou postele.PARAMETRY POSTELE:

tloušťka masivu

40 mm

provedení

BUK

výška bočnice

50,5 cm

výška čela

106,5 cm

záruka

2 roky


Postel je dodávána bez matrace a roštu.