ORTHOPEDIC VISCO 1+1

DOPRAVA ZDARMA

Viscosense, HR pěna, PUR, BIO VISCO pěna, tuhost 2,5/4 (rozsah 1-5), nosnost: 140 kg, výška jádra: 22 cm

More details

Dostupnost: Do 10 prac. dní

Cena s DPH:

6 699 Kč S DPH

Sleva / Původní cena:

-50% 13 398 Kč

Množštví: ks

Informace k produktu
Tuhost2,5/4
Nosnost140 kg
Zóny7
Výška22 cm
Záruka5 let

 

Rozložení anatomických zón na matraci

 

anatomické zóny

1. Zóna hlava: zlepšuje krevní oběh a předchází bolestem hlavy  
2. Zóna hrudník: uvolňuje zádové svalstvo  
3. Zóna bedra: zajišťuje správné držení těla při spánku
4. Zóna pánev: umožňuje udržet pánev v přímce  
5. Zóna stehna: napomáhá uvolnění stehenních svalů
6. Zóna lýtka: podporuje ideální oběh krve
7. Zóna chodidla: zajišťuje odpočinek nohám aniž by došlo k tlaku na paty


DOPRAVA ZDARMA

Popis matrace

Nové, vylepšené složení této matrace přelomovou technologií, zaručuje vzdušnost matrace a odvod vlhkosti. Matrace Orthopedic Visco využívá speciální vlastnosti paměťové pěny s integrovanými částicemi latexu YogaDrops®, zvyšující pružnost a přesnost tvarování. Tato pěna pod vlivem tělesného tepla a tlaku změkne a dokonale se přizpůsobí Vašemu tělu. Paměťová pěna stabilizuje tělo v optimální poloze, což vede ke klidnému a příjemnému spánku, bez neustáleho otáčení. Nevytváří tlak na exponovaná místa, ale přizpůsobuje se jim. Váš spánek bude mnohem kvalitnější a plnohodnotnější.

Unikátní konstrukce této sedmizónové ortopedické matrace umožňuje její výrobu bez použití lepidla. Díky inovativní technologii Fresh Air je zajištěno spojení matrace pomocí speciálních zámků. Jednotlivé díly jádra matrace tak do sebe přesně zapadají a drží pevnost a strukturu jádra pohromadě. Tato technologie v kombinaci s kvalitními pěnami zároveň zajišťuje její vysokou životnost, pružnost a vzdušnost. Díky svému vnitřnímu profilování tato matrace poskytuje výborný komfort a pohodlí.

Matrace má na každé straně jinou tuhost a je tedy vhodná pro páry. Ideální do manželských postelí, kde výška matrace musí být stejná, ale každý z páru vyžaduje jinou tuhost matrace. Visco pěna je vhodná i při větších rozměrech, jelikož tlumí pohyby převracejícího se partnera.

Nosnost této matrace je do 140 kg. Pružnost a tvarová stálost pěn ve spojení s kvalitním, alergicky neutrálním potahem zaručují dlouhodobě příjemný spánek.
Svojí výškou 22cm matrace usnadňuje příjemné vstávání a ulehnutí.

Strana Soft:
Jedná se o měkčí stranu s použitím vysoce kvalitní VISCO pěny, která zajišťuje příjemný pocit a díky svým vlastnostem se přizpůsobuje tvaru a zatížení těla.

Strana Hard:
Tuhá a flexibilní strana matrace vyrobena z kvalitní PUR pěny 3040 zajišťuje stálou pevnost, tvrdost a je vhodná pro muže nebo milovníky tužšího ležení. Podpořená je kvalitní pěnou HR.


Záruka 5 let a inovativní výrobní proces zaručují dlouhou životnost a exkluzivní cenu při porovnání s jinými matracemi od ostatních výrobců.


Rozměry lze libovolně kombinovat. Nabídka zahrnuje 2 kusy matrací.


Parametry matrace

materiál
HR, PUR pěna, BIO VISCO pěna
tuhost2,5/4 (z rozsahu 1-5)
výška jádra22 cm
nosnost140 kg
potahAloe Vera, Aloe Vera Plus, Polar - snímatelný, pratelný
doporučené uloženípevný nebo polohovací lamelový rošt
balenívakuově baleno
záruka5 let


Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.

Potah Aloe Vera

Kvalitní standardní potahová látka s unikátní kombinací vláken ošetřených bylinkovým extraktem rostlin Aloe Vera. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují antibakteriálními, antibiotickými a jinak pozitivními účinky v oblasti lidského zdraví. Podporuje imunitní systém a pomáhá chránit před bakteriemi a viry.
Potah obsahuje speciální ochranu, která snižuje žmolkování od prostěradla.
Potah není prošitý a je vhodný i pro alergiky, vybaven je zipsem, je tedy snímatelný a pratelný až na 60°C.
Složení: 99% polyester, 1% PA. Gramáž látky 180g/m2
Potah má certifikaci ÖkoTex.

 

 

potah Aloe Verapotah Aloe Vera

Potah Aloe Vera Plus


Jedinečná potahová látka s unikátní kombinací vláken ošetřených bylinkovým extraktem rostlin Aloe Vera. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují antibakteriálními, antibiotickými a jinak pozitivními účinky v oblasti lidského zdraví. Podporuje imunitní systém a pomáhá chránit před bakteriemi a viry.
Potah má speciální ochranu, která snižuje žmolkování od prostěradla.
Potah je prošitý rounem a je na něm všitý oblíbený vzor. Vhodný i pro alergiky, vybaven zipsem, je tedy snímatelný a pratelný až na 60°C. Složení: 99% polyester, 1% PA.
Gramáž látky 180g/m2. Prošev rounem 80g/m2.
Potah má certifikaci ÖkoTex.

 

 

potah Aloe Vera Prošitý

Potah Polar

Potah je zhotoven z kvalitního jemného a pružného materiálu. Látka Polar je optimální pro využití k výrobě potahů matrací. Materiál je vhodný pro alergiky. Potah je možno prát na 60 °C. Složení: 60% Polyester, 40% Bavlna.

 

 

potah Polarpotah Polar

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pěn a potahů


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát