Sendvičová matrace LUCIDA 16 (Duovita)

Ahorn, RE pěna, PUR pěna, tuhost 3 (rozsah 1-5), nosnost: 110 kg, výška: 16 cm

More details

Dostupnost: Do 3 - 4 týdnů

Cena s DPH:

10 370 Kč S DPH

Množštví: ks

Informace k produktu
Tuhost3
Nosnost110 kg
Výška16 cm
Záruka2 roky

Popis matrace

Příjemný spánek v úsporném provedení? Matrace Lucida poskytne Vašemu tělu dostatečnou oporu, díky správnému provětrání lůžka se vždy dobře vyspíte. Ideální volba, pokud preferujete středně tuhou matraci ve velmi výhodném poměru ceny a získané kvality. Vhodná i pro děti. Snímatelný a pratelný potah Desire pro snadnou údržbu.

Sendvičová matrace z PUR pěny je určená do rozkládací postele Duovita.Je tvořena sedákem - rovná matrace a opěrákem - půlená matrace. Po rozložení poskytuje kvalitní plochu pro spaní o rozměru 200*150 cm (pro postel 200*80 cm) a 200*170 cm (pro postel 200*90 cm). Zpevňující středová deska a speciální prořez přispívají k dobré opoře těla a správnému provětrání matrace. Matraci nabízíme v čalouněném, kombinovaném nebo matracovém potahu. Výběr potahové látky čalounění z široké nabídky barevných odstínů, dostupnost barev potahových látek na dotaz u prodejce.


PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočů, bakterií a plísní. Matrace z PUR pěny mají dobré ortopedické vlastnosti, jsou pružné, mají vysokou tvarovou stálost a dlouhou životnost. Jelikož má PUR pěna nižší vzdušnost a hůře odvětrává, nejsou tyto matrace vhodné do vlhčího prostředí a na pevný podklad (pevná deska). Z tohoto důvodu se matrace pokládají nejlépe na lamelové rošty, pevná deska naopak životnost matrace z této pěny snižuje.


RE pěna se využívá u sendvičových matrací jako pevná, nosná, středová část matrace. Jedná  se o recyklovanou, pojenou PUR pěnu, která je spojená lepidlem a  následně vysokým takem slisována. RE pěna má vysokou tvrdost a hustotu. Pokud máte rádi tvrdší matrace, pak právě pro Vás jsou určeny matrace s RE pěnou. Díky své vysoké tuhosti jsou tyto matrace vhodné i pro osoby s vyšší hmotností.


Tato matrace je vhodná i na polohovací rošty.
Parametry matrace

materiál
RE pěna, PUR pěna
tuhost3 (z rozsahu 1-5)
výška16 cm
nosnost110 kg
potahDesire - snímatelný, pratelný
baleníplná velikost
záruka2 roky


Z důvodu zakázkové výroby je vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.