Pěnová matrace TANZA

Pěnová matrace TANZA View larger

Ahorn, PUR pěna, tuhost 2,5/3 (rozsah 1-5), nosnost: 100 kg, výška: 16 cm

More details

Dostupnost: Do 3 - 4 týdnů

Cena s DPH:

3 450 Kč S DPH

Množštví: ks

Informace k produktu
Tuhost2,5/3
Nosnost100 kg
Výška16 cm
Záruka2 roky

Popis matrace

Matrace Tanza je oboustranná matrace - volba měkčí a tužší strany. Speciální prořez pěny pomáhá odvádět vlhkost z jádra matrace Snímatelný a pratelný potah Aloe Vera.


PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočů, bakterií a plísní. Matrace z PUR pěny mají dobré ortopedické vlastnosti, jsou pružné, mají vysokou tvarovou stálost a dlouhou životnost. Jelikož má PUR pěna nižší vzdušnost a hůře odvětrává, nejsou tyto matrace vhodné do vlhčího prostředí a na pevný podklad (pevná deska). Z tohoto důvodu se matrace pokládají nejlépe na lamelové rošty, pevná deska naopak životnost matrace z této pěny snižuje. PUR pěna má velmi nízkou hmotnost, proto se s ní snadno manipuluje. Tyto matrace se hodí jak na příležitostné, tak na každodenní spaní s ohledem na nižší cenu.Tato matrace je vhodná i na polohovací rošty.
Parametry matrace

materiál
PUR pěna
tuhost2,5/3 (z rozsahu 1-5)
výška jádra16 cm
nosnost100 kg
potahAloe Vera - snímatelný, pratelný
doporučené uloženípevný laťový nebo lamelový rošt, polohovací lamelový rošt
baleníplná velikost
záruka2 roky


Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.