Pružinová matrace VIKTORIE VISCO

Viscosense, VISCO pěna, kokos, bonellová pružina, tuhost 3 (rozsah 1-5), nosnost: 140 kg, výška jádra: 25 cm

More details

Dostupnost: Do 10 prac. dní

Cena s DPH:

4 199 Kč S DPH

Sleva / Původní cena:

-37% 6 665 Kč

Množštví: ks

Informace k produktu
Tuhost3
Nosnost140 kg
Výška25 cm
Záruka5 let

Popis matrace

Patří do excelentní řady luxusních matrací, u kterých jsou použity vysoce kvalitní materiály. Vrchní strana matrace poskytuje jedinečný komfort líné pěny, která dokonale zkopíruje všechny křivky Vašeho těla. Líná pěna se poddá tělu a stabilizuje ho v optimální poloze, což přispívá ke klidnému spánku. Jako podklad je použito kvalitní jádro z bonelových pružin, které dodá matraci ještě více pohodlí. Mezi bonelové jádro a vrstvu líné pěny je vložená deska z kokosových vláken zabraňující protlačení pružin.


Parametry matrace

materiálVISCO pěna, kokosová deska, bonellová pružina
tuhost3 (z rozsahu 1-5)
výška jádra25 cm
nosnost140 kg
potahMagnetoTerapia Plus, Polar - snímatelný, pratelný na 60°C
doporučené uloženípevný lamelový rošt, pevné desky
baleníplná velikost
záruka5 let


Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.

Potah MagnetoTerapia Plus

Jedinečná potahová látka prošitá moderním vzorem s unikátní kombinací  vláken ošetřených bylinným extraktem rostlin Aloe Vera, s vetkanými magneticky aktivními vlákny. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují protizánětlivými, antibakteriálními, antibiotickými i jinak pozitivními účinky v oblasti lidského zdraví. Magnetoterapie má protizánětlivý a protibolestivý účinek, způsobuje roztažení cév, uvolňuje svalové napětí. Potah je prošitý 80g PES rounem a je vhodný pro alergiky, je opatřen zipem a je pratelný na 60 °C. Složení: 100% Polyester.

 

 

potah MagnetoTerapia Plus

Potah Polar

Potah je zhotoven z kvalitního jemného a pružného materiálu. Látka Polar je optimální pro využití k výrobě potahů matrací. Materiál je vhodný pro alergiky. Potah je možno prát na 60 °C. Složení: 60% Polyester, 40% Bavlna.

 

 

potah Polarpotah Polar

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pěn a potahů


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát