ADRIANA VISCOFOAM

ADRIANA VISCOFOAM sendvičová matrace View larger

Purtex, HR, PUR a Visco pěna, tuhost 3/4 (rozsah 1-5), nosnost: 120 kg, výška jádra: 18 cm

More details

Dostupnost: Do 14 prac. dní

Cena s DPH:

5 369 Kč S DPH

Sleva / Původní cena:

-10% 5 966 Kč

Množštví: ks

Informace k produktu
Tuhost3/4
Nosnost120 kg
Zóny7
Výška18 cm

 

Rozložení anatomických zón na matraci

 

anatomické zóny


Popis matrace

Vysoce kvalitní oboustranná sendvičová matrace je vyrobena v kombinaci viscoelastické „paměťové“ pěny VISCOFOAM® a z vysoce kvalitní studené pěny COOLFLEX®. Ložné plochy matrace jsou tvořeny sedmizónovým anatomickým profilem. Nosnou střední část jádra tvoří kvalitní polyurethanová pěna o zvýšené nosnosti. Z jedné strany je ložná plocha tvořena viscoelastickou „paměťovou“ pěnou VISCOFOAM® – tento materiál reaguje na tělesnou teplotu, která mění jeho vlastnosti. Viscoelastická pěna VISCOFOAM® se poddá tělu a stabilizuje ho v optimální poloze, což přispívá ke klidnému spánku. Mezi významné vlastnosti studených pěn COOLFLEX® patří elasticita a životnost. Každá strana matrace má jinou tuhost, a proto umožňuje výběr měkčího nebo tvrdšího ležení.

Matrace je klinicky testována.

 

Parametry matrace

materiál HR, PUR a Visco paměťová pěna
tuhost3/4 (z rozsahu 1-5)
výška jádra18 cm
nosnost120 kg
potahSnow, Kristallblau
doporučené uloženípevný nebo polohovací lamelový rošt, pevné desky
balenívakuově baleno
záruka10 let


Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.

Potah Snow

Designově propracovaný potah Snow je vyrobený ze 100% Polyesteru a je prošitý moderním vzorem. Kvalitní pletená látka bílé barvy je příjemná na dotek, podporuje zdravý spánek a vysokou hygienu lůžka. Potah je pratelný na 60°C a lze jej po celém obvodu rozepnout na dvě samostatné části, což usnadňuje manipulaci a praní v menší pračce.

 

 

potah Snowpotah Snow

Potah Kristallblau

Kristallblau je luxusní potah vyrobený ze 100% polyesteru.Díky jemně tkanému povrchu je hebký na dotek a má skvělé antialergické a antibakteriální vlastnosti. Je tak vhodný pro všechny, kteří upřednostňují komfort a vysokou hygienu lůžka. Díky praktickému zipu je potah dobře snímatelný a lze jej prát na 60°C.

 

 

potah Kristallblaupotah Kristallblau