Sendvičová matrace LUCIDA

Ahorn, RE pěna, PUR pěna, tuhost 3 (rozsah 1-5), nosnost: 90/110 kg, výška: 14/18 cm

More details

Dostupnost: Do 3 - 4 týdnů

Cena s DPH:

3 670 Kč S DPH

Množštví: ks

Informace k produktu
Tuhost3
Nosnost90/110
Výška14/18
Záruka2 roky

Popis matrace

Příjemný spánek v úsporném provedení? Matrace Lucida poskytne Vašemu tělu dostatečnou oporu, díky správnému provětrání lůžka se vždy dobře vyspíte. Ideální volba, pokud preferujete středně tuhou matraci ve velmi výhodném poměru ceny a získané kvality. Vhodná i pro děti. Snímatelný a pratelný potah Desire pro snadnou údržbu. Matrace je vhodná pro pevné i ručně polohovací rošty. Matrace je vyráběná ve dvou výškách - 14 a 18 cm.


PUR pěna patří mezi základní materiály při výrobě matrací. Tento materiál je antialergický, tzn. že nepodporuje výskyt roztočů, bakterií a plísní. Matrace z PUR pěny mají dobré ortopedické vlastnosti, jsou pružné, mají vysokou tvarovou stálost a dlouhou životnost. Jelikož má PUR pěna nižší vzdušnost a hůře odvětrává, nejsou tyto matrace vhodné do vlhčího prostředí a na pevný podklad (pevná deska). Z tohoto důvodu se matrace pokládají nejlépe na lamelové rošty, pevná deska naopak životnost matrace z této pěny snižuje.


RE pěna se využívá u sendvičových matrací jako pevná, nosná, středová část matrace. Jedná  se o recyklovanou, pojenou PUR pěnu, která je spojená lepidlem a  následně vysokým takem slisována. RE pěna má vysokou tvrdost a hustotu. Pokud máte rádi tvrdší matrace, pak právě pro Vás jsou určeny matrace s RE pěnou. Díky své vysoké tuhosti jsou tyto matrace vhodné i pro osoby s vyšší hmotností.


Tato matrace je vhodná i na polohovací rošty.
Parametry matrace

materiál
RE pěna, PUR pěna
tuhost3 (z rozsahu 1-5)
výška14/18 cm
nosnost90/110 kg
potahDesire - snímatelný, pratelný
doporučené uloženípevný nebo polohovací lamelový rošt
baleníplná velikost
záruka2 roky


Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.