ERGOLUX anatomický polštář

ERGOLUX anatomický polštář View larger

Viscosense, velikost 50x29 cm, VISCO pěna, pratelný potah

More details

Dostupnost: Do 14 prac. dní

Cena s DPH:

569 Kč S DPH

Množštví: ks

Informace k produktu
Záruka2 roky

Potah Snow

Designově propracovaný potah Snow je vyrobený ze 100% Polyesteru a je prošitý moderním vzorem. Kvalitní pletená látka bílé barvy je příjemná na dotek, podporuje zdravý spánek a vysokou hygienu lůžka. Potah je pratelný na 60°C a lze jej po celém obvodu rozepnout na dvě samostatné části, což usnadňuje manipulaci a praní v menší pračce.

 

 

potah Snowpotah Snow

Doprava samostatných polštářů je 99,-.


POPIS POLŠTÁŘE:

Malý anatomický polštář z viscoelastické "paměťové" pěny VISCOFOAM®. Pěna se vlivem tělesné teploty poddá a vytvaruje. Vyznačuje se příjemným pocitem měkkosti, přičemž skvěle stabilizuje hlavu a krční páteř v optimální poloze. Tenhle luxusní polštář je ideální pro odpočinek i pro klidný spánek.

Mezi přednosti tohoto polštáře patří – pevná a elastická opora, relaxace krčních a hlavových obratlů, uvolnění a regenerace krčních svalů, vzdušnost a ve spojení se snímatelným pracím potahem výborná hygiena výrobku. Polštář je povlečen do snímatelného a pracího bavlněného potahu opatřeného zipem. Provzdušnění polštáře je zajištěno systémem odvětrávacích kanálků.Rozměr polštáře je 50x29 cm.

 

 

PARAMETRY POLŠTÁŘE:

materiál VISCO pěna
tvarováníanatomické
rozměr50x29 cm
záruka2 roky
potahSnow - pratelný, snímatelný na 40°C


* Některé barvy pěn v průřezu polštáře se mohou měnit.