RENE PANTERA

RENE PANTERA přistýlka Viscosense - AKCE View larger

Viscosense, PANTERA pěna, tuhost 1, nosnost: 130 kg , výška jádra: 6 cm

More details

Dostupnost: Do 10 prac. dní

Cena s DPH:

1 799 Kč S DPH

Sleva / Původní cena:

-28% 2 499 Kč

Množštví: ks

Informace k produktu
Tuhost1
Nosnost130 kg
Výška6 cm
Záruka5 let

Popis matrace

Přistýlku Viscosense Rene Pantera můžete položit na jakoukoliv starou nebo novou matraci pro zmírnění tlaku a zvýšení pohodlí. Přistýlka Rene Pantera se přizpůsobuje tělu a poskytuje oporu páteři. Tato přístýlka je vhodná také například na chalupu nebo do karavanu. Přistýlka Rene Pantera je vyrobena z revolučního materiálu Pantera. Tento materiál se vyznačuje vysokou hustotou, vynikající tvarovou stálostí, elasticitou a vysokou životností. Svými vlastnostmi převyšuje latex a studené HR pěny. Přistýlka je opatřena kvalitním snímatelným a pratelným potahem.

 

Na samostatnou přistýlku se nevztahuje doprava zdarma. Dopravné pro tuto akci činí 199 Kč. Dopravné se neúčtuje při osobním odběru ve Zlíně.

 

Parametry matrace

materiálPANTERA pěna
tuhost1
výška jádra6 cm
nosnost130 kg
potahMagnetoTerapia Plus - snímatelný, pratelný na 60°C
doporučené uloženína starou matraci, zem, válendu
balenívakuově baleno
záruka5 let


Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.

Potah MagnetoTerapia Plus

Jedinečná potahová látka prošitá moderním vzorem s unikátní kombinací  vláken ošetřených bylinným extraktem rostlin Aloe Vera, s vetkanými magneticky aktivními vlákny. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují protizánětlivými, antibakteriálními, antibiotickými i jinak pozitivními účinky v oblasti lidského zdraví. Magnetoterapie má protizánětlivý a protibolestivý účinek, způsobuje roztažení cév, uvolňuje svalové napětí. Potah je prošitý 80g PES rounem a je vhodný pro alergiky, je opatřen zipem a je pratelný na 60 °C. Složení: 100% Polyester.

 

 

potah MagnetoTerapia Plus

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pěn a potahů


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát