Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Benab, Visco pěna, tuhost 2 (rozsah 1-5), nosnost 130 kg, výška 6 cm
| Nosnost | 130 kg |
| Tuhost | 2 |
| Výška | 6 cm |
| Záruka | 3 roky |
| Vyrobeno | Slovensko |
Komfortní kvalitní nelepený 6 cm vysoký topper je vyrobený z monobloku VISCO elastické paměťové pěny (52kg/m3). Topper se používá pro hygienickou ochranu matrace, vyšší komfort během spánku a k změkčení tvrdé matrace.
VISCO pěna s paměťovým efektem reaguje na teplo, tlak a optimálně se přizpůsobí křivkám vašeho těla a tím uvolňuje svalstvo a klouby. Viscoelastická pěna je unikátní typ polyuretanové pěny, která mění svou tvrdost v závislosti na teplotě.
| materiál |
Visco paměťová pěna |
| tuhost | 2 (rozsah 1-5) |
| výška | 6 cm |
| nosnost | 130 kg |
| potah | Silver - snímatelný, pratelný na 60°C |
| doporučené uložení | na matraci, zem, válendu |
| balení | vakuově baleno |
| záruka | 3 roky |
Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha v minimální výši 50 %, nebo platba předem.
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Tento nadýchaný potah na matraci s aktivními ionty stříbra vytváří přirozeně antibakteriální a antialergické prostředí, které účinně brání růstu plísní a představuje ideální volbu i při nadměrném pocení. Kromě výjimečných hygienických vlastností vás potěší i tím, že je neuvěřitelně měkký a velmi příjemný na dotek. Potah matrace je zónově prošitý s prodyšnou výplní a díky praktickému zipu ho lze snadno sundat a vyprat na 60 °C, což zaručuje bezproblémovou údržbu a neustálou svěžest vašeho lůžka.