RENE LUX

RENE LUX přistýlka Viscosense View larger

Viscosense, VISCO pěna, tuhost 1, nosnost: 130 kg, výška jádra: 6 cm,

More details

Dostupnost: Do 10 prac. dní

Cena s DPH:

1 899 Kč S DPH

Sleva / Původní cena:

-28% 2 638 Kč

Množštví: ks

Informace k produktu
Tuhost1
Nosnost130 kg
Výška6 cm
Záruka5 let

Popis matrace

Přistýlka Viscosense RENE LUX je určena pro všechny, kteří mají nejen problémy se spánkem, ale také pro ty, kterým již nevyhovuje stará matrace a chtějí zlepšit kvalitu svého spánku. Víme, že základem regenerace těla během noci je uvolnění páteře v její přirozené poloze. Přistýlku Viscosense Rene můžete položit na jakoukoliv starou nebo novou matraci pro zmírnění tlaku a zvýšení pohodlí. Přistýlka Rene se přizpůsobuje tělu a poskytuje oporu páteři. Tato přístýlka je vhodná také například na chalupu nebo do karavanu. Je také ideální pro kempování a spaní ve stanu. Přistýlka Rene je vyrobena ze 100% paměťové VISCO pěny. Tato přistýlka je také vhodná pro Alergiky. Je opatřena kvalitním snímatelným a pracím potahem.

 

Na samostatnou přistýlku se nevztahuje doprava zdarma. Dopravné pro tuto akci činí 199,- Kč. Dopravné se neúčtuje při osobním odběru ve Zlíně.

 

Parametry matrace

materiálVISCO pěna
tuhost1 (stupnice 1-5)
výška jádra6 cm
nosnost130 kg
potahMagnetoTerapia Plus, Aloe Vera - snímatelný, pratelný na 60°C
doporučené uloženína starou matraci, zem, válendu
balenívakuově baleno
záruka5 let


Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha, nebo platba předem v minimální výši 50 %.

 

* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.

Potah MagnetoTerapia Plus

Jedinečná potahová látka prošitá moderním vzorem s unikátní kombinací  vláken ošetřených bylinným extraktem rostlin Aloe Vera, s vetkanými magneticky aktivními vlákny. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují protizánětlivými, antibakteriálními, antibiotickými i jinak pozitivními účinky v oblasti lidského zdraví. Magnetoterapie má protizánětlivý a protibolestivý účinek, způsobuje roztažení cév, uvolňuje svalové napětí. Potah je prošitý 80g PES rounem a je vhodný pro alergiky, je opatřen zipem a je pratelný na 60 °C. Složení: 100% Polyester.

 

 

potah MagnetoTerapia Plus

 

Certifikáty nezávadnosti použitých pěn a potahů


CertifikátCertifikátCertifikátCertifikát