Kokosové matrace - s kokosovým vláknem Je tu 45 produktů.

Pokud upřednostňujete zakoupení matrace z přírodního materiálu, tak jednou z Vašich voleb může být i kokosová matrace. U kokosové matrace obvykle rozpoznáváme dva druhy vláken - hnědé a bílé. Rozdíl mezi těmito kokosovými vlákny je takový, že vlákno hnědé je vyrobeno ze zralých ořechů, je velmi pružné a dá se bez porušení kroutit.

Bílé vlákno je vyráběno z méně zralých ořechů a před použitím se musí máčet ve vodě až deset měsíců. Z těchto bílých vláken se většinou vyrábí produkty pro textilní průmysl. Matrace s kokosovým vláknem se doporučují především pro ty, kteří upřednostňují matrace z přírodních materiálů. Kokosové matrace jsou vhodné pro malé děti a ty, kteří mají v oblibě vysoce elastické matrace.

Kokosové matrace jsou také velmi odolné proti roztočům, plísním a zatuchnutí. Jako zákazník oceníte i to, že matrace s kokosovým vláknem lze kombinovat i s jinými materiály, například s HR pěnou, PUR pěnou nebo VISCO pěnou. Pokud Vás tedy zaujaly kokosové matrace z naší nabídky nebo máte nějaký dotaz ohledně jejich koupě, neváhejte a obraťte se na nás! Rádi Vám s výběrem pomůžeme. Levné matrace.eu – ta správná volba pro Váš spokojený spánek.