Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Viscosense, PUR pěna, tuhost 3,5 (rozsah 1-5), nosnost 120 kg, výška 18 cm
| Nosnost | 120 kg |
| Tuhost | 3,5 |
| Výška | 18 cm |
| Určení | dorost, dospělí |
| Spánková poloha | záda, břicho, bok |
| Záruka | 2 roky |
| Vyrobeno | Slovensko |
Matrace Atlanta od značky Viscosense je ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitu, pohodlí a skvělou cenu v jednom.
Díky své univerzálnosti a příjemné tuhosti je skvělá pro děti i dospělé.
Jádro matrace tvoří odolná polyuretanová (PUR) pěna německé výroby, která poskytuje tělu stabilní ortopedickou oporu a napomáhá uvolnění svalů.
Obě strany jsou opatřeny jemnou bezzónovou nopkovou vrstvou, která zajišťuje rovnoměrné rozložení tlaku a dokonalé pohodlí bez ohledu na polohu při spánku.
Proč si vybrat matraci Atlanta?
Rozměry lze libovolně kombinovat. Nabídka zahrnuje 2 kusy matrací.
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
| materiál | PUR pěna |
| tuhost | 3,5 (rozsah 1-5) |
| výška |
18 cm |
| nosnost | 120 kg |
| potah |
Microfiber, Chloe Aktiv - snímatelný, pratelný |
| uložení | pevný lamelový nebo polohovací lamelový rošt |
| balení | vakuově baleno |
| záruka | 2 roky |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Sametově hebký potah na matraci z mikrovlákna kombinuje příjemný dotek s maximální praktičností. Jeho hladký povrch je vysoce odolný proti zatrhávání a snese i náročnější každodenní provoz. Díky praktickému zipu potah snadno sundáte a vyperete na 60 °C, což udržuje vysoký hygienický standard a dokonale čisté prostředí pro váš spánek.
Prošitý potah s prodyšnou výplní účinně chrání matraci a udržuje hygienické prostředí pro spánek. Díky antibakteriálním vlastnostem a odolnosti vůči roztočům je ideální volbou pro alergiky. Praktický zip umožňuje snadné sundání a pravidelné praní, čímž samotnou matraci udržíte vždy v dokonalé čistotě.