Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Benab, kokosová vrstva, oboustranná, středně a velmi tvrdá, nosnost 120 kg, výška 19 cm, 7 zón
| Nosnost | 120 kg |
| Tuhost | středně - velmi tvrdá |
| Zóny | 7 |
| Výška | 19 cm |
| Záruka | 3 roky |
| Vyrobeno | Slovensko |
Tvrdší verze oblíbené matrace Zero, tato matrace je navíc vystužena deskou z kokosových vláken.
Vrstva z lisovaných kokosových vláken dodává matraci výjimečnou tvrdost, nosnost a odolnost. Kokosová deska odvádí vlhkost a přirozeně brání množení roztočů a bakterií, čímž zajišťuje dokonale hygienické prostředí Vaší matrace.
Díky chytré sendvičové konstrukci nabízí matrace z každé strany jiný pocit ležení a jinou tvrdost.
Materiál: Kombinace PUR pěn (28 a 30 kg/m³) a desky z kokosových vláken (1300 gr/m²).
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
| materiál | PUR pěna, kokos |
| tuhost | oboustranná, středně - velmi tvrdá |
| výška |
19 cm |
| nosnost | 120 kg |
| zóny | 7 zón |
| potah | Silver - snímatelný, pratelný na 60°C |
| balení | |
| záruka | 3 roky |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Potah s aktivními ionty stříbra vytváří přirozeně antibakteriální prostředí, zabraňuje růstu plísní a je ideální volbou pro alergiky i osoby se sklony k nadměrnému pocení. Zónově prošitá látka je neuvěřitelně měkká a příjemná na dotek. Praktický zip umožňuje snadné sundání a pravidelné praní, čímž samotnou matraci udržíte dlouhodobě v dokonalé čistotě.