Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Benab, HR pěna, tuhost 3 (rozsah 1-5), nosnost 130 kg, výška 5 cm
| Nosnost | 130 kg |
| Tuhost | 3 |
| Zóny | 7 |
| Výška | 5 cm |
| Záruka | 3 roky |
| Vyrobeno | Slovensko |
Kvalitní nelepený 5 cm vysoký topper je vyrobený z monobloku pružné a perforované HR studené pěny (38kg/m3). Topper sa používa pro hygiénickou ochranu matrace, vyšší komfort během spánku a k změkčení tvrdé matrace. Topper má zabezpečené potřebné provzdušnění 7-zónovou perforácí.
Studená pěna je dnes velmi rozšířeným a oblíbeným materiálem pro výrobu matrace. Jedná sa o specifický druh polyuretanové pěny, která vzniká lisováním za studena. Vyniká svou pružností, tvarovou stálostí, bodovou elasticitou a dlouhou životností. Její velkou výhodou je schopnost držet tvar a elasticky reagovat na tlak těla. Díky své prodyšnosti dokonale odvádí vlhkost, která vzniká při nadměrném pocení.
| materiál |
HR pěna |
| tuhost | 3 (rozsah 1-5) |
| výška | 5 cm |
| potah | Aloe Vera - snímatelný, pratelný na 60°C |
| doporučené uložení | na matraci, zem, válendu |
| balení | vakuově baleno |
| záruka | 3 roky |
Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha v minimální výši 50 %, nebo platba předem.
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Prodyšný potah spolehlivě odvádí vlhkost a udržuje matraci suchou. Výtažky z Aloe Vera přispívají k lepší hygieně celého lůžka pro spánek. Praktický zip umožňuje snadné sundání a pravidelné praní, čímž samotnou matraci dlouhodobě chráníte před znečištěním.