Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Viscosense, VISCO a PUR pěna, tuhost 2,5/4 (rozsah 1-5), nosnost 140 kg, výška 21 cm
| Rozměr a potah | Skladem | Cena |
|---|
| Nosnost | 140 kg |
| Tuhost | 2,5/4 |
| Výška | 21 cm |
| Určení | dospělí, páry, senioři |
| Spánková poloha | záda, bok |
| Záruka | 4 roky |
| Vyrobeno | Slovensko |
Prověřený favorit našich zákazníků, který dokonale kombinuje luxusní pohodlí paměťové pěny s pevnou ortopedickou oporou.
✅ Luxusní úleva od tlaku
Strana s paměťovou pěnou se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu, uvolní tlak na klouby a páteř a dopřeje Vám pocit příjemného „objetí“.
✅ Ideální pro páry (Měkká & Tuhá)
Nabízí dvě strany s výrazně odlišnou tuhostí. Skvělá volba pro partnery, kde každý preferuje jiný pocit ležení.
✅ 100% bez lepidel = Maximální prodyšnost
Díky inovativní technologii Fresh Air jsou jednotlivé vrstvy pěny spojeny mechanickými zámky. Matrace tak dokonale dýchá, odvádí vlhkost a je hygienicky čistá.
✅ Dlouhá životnost a záruka 4 roky
Použití kvalitních pěn a precizní zpracování nám dovoluje poskytnout nadstandardní záruku. Tato matrace Vám bude spolehlivě sloužit dlouhé roky.
✅ Pohodlné vstávání
Vyšší konstrukce matrace usnadňuje vstávání i uléhání, což ocení nejen senioři, ale každý, kdo si chce dopřát komfort navíc.
Složení a hustota pěn:
Dvě strany pro Váš dokonalý komfort:
Strana SOFT (Paměťová pěna)
Nechte se hýčkat. Paměťová pěna reaguje na teplo a tlak, dokonale se přizpůsobí Vašemu tělu a uleví zádům i kloubům. Poskytuje jedinečný pocit komfortního „objetí“ pro hluboký a nerušený spánek.
Strana HARD (Tuhá)
Vysoce kvalitní a odolná PUR pěna zajišťuje maximální pevnost a stálou tvrdost. Tuto stranu si oblíbí především muži a všichni, kteří vyžadují nekompromisně tuhé lůžko pro zdravá záda.
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
| materiál |
PUR pěna, VISCO pěna |
| tuhost | 2,5/4 (rozsah 1-5) |
| výška |
21 cm |
| nosnost | 140 kg |
| potah | Aloe Vera Plus, Tencel - snímatelný, pratelný na 60°C |
| uložení | pevný lamelový nebo polohovací lamelový rošt |
| balení | vakuově baleno |
| záruka | 4 roky |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Potah na matraci obohacený o výtažky z Aloe Vera přináší ideální spojení jemné péče o pokožku a svěžího spánku. Nadýchané prošívání s prodyšnou vrstvou aktivně dýchá a spolehlivě odvádí vlhkost, takže matrace zůstává po celou noc příjemně suché a hygienicky čisté. Zatímco si užíváte tento vzdušný komfort, přírodní výtažky z Aloe Vera se starají o přirozenou regeneraci vaší pokožky.
Prodyšný potah z přírodního materiálu spolehlivě chrání matraci před vlhkostí a každodenním opotřebením. Látka rychle schne a přirozeně brání množení bakterií i roztočů, čímž zajišťuje hygienicky čisté lůžko pro spánek. Pevná a odolná struktura materiálu zaručuje dlouhou životnost samotné matrace.