Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Viscosense, Flexifoam® pěna, tuhost 3/3,5 (rozsah 1-5), nosnost 120 kg, výška 14 cm
| Rozměr a potah | Skladem | Cena |
|---|
| Nosnost | 120 kg |
| Tuhost | 3/3,5 |
| Výška | 14 cm |
| Určení | dorost, dospělí, páry |
| Spánková poloha | záda, břicho, bok |
| Záruka | 2 roky |
| Vyrobeno | Česká republika |
Tato matrace je dostupná také v akci 1+1 zde.
Ortopedická sendvičová matrace:
Vlastnosti pěny Flexifoam®:
Test odolnosti:
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
| materiál | Flexifoam® pěna |
| tuhost | 3/3,5 (rozsah 1-5) |
| výška | 14 cm |
| nosnost | 120 kg |
| potah: | Microfáze - snímatelný, pratelný na 95°C |
| uložení | pevný lamelový nebo polohovací lamelový rošt |
| balení | vakuově baleno |
| záruka | 2 roky |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Hlavní předností tohoto potahu z mikrovlákna je možnost praní až na 95 °C, což spolehlivě ničí všechny roztoče a bakterie. Díky tomu představuje ideální volbu pro alergiky a všechny, kteří vyžadují maximální hygienickou čistotu matrace. Povrch je sametově hebký na dotek a zároveň velmi odolný proti zatrhávání. Praktický zip matrace dělí potah na dvě samostatné části, přičemž obě poloviny jsou navíc prošité prodyšnou vrstvou pro váš nerušený spánek.