Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Viscosense, taštičkové pružiny, PUR pěna, tuhost 4 (rozsah 1-5), nosnost 140 kg, výška 23 cm
| Rozměr a potah | Skladem | Cena |
|---|
| Nosnost | 140 kg |
| Tuhost | 4 |
| Výška | 23 cm |
| Určení | dorost, dospělí, páry, senioři |
| Spánková poloha | záda, břicho, bok |
| Záruka | 3 roky |
| Vyrobeno | Slovensko |
Naše nejtvrdší taštičková matrace se špičkovým německým jádrem.
Ideální volba pro milovníky pevného spaní, kteří hledají nekompromisní kvalitu za skvělou cenu!
✅ Opravdu tuhá opora
Navržena pro milovníky tvrdého ležení a uživatele s vyšší hmotností.
✅ Špičkové německé jádro AGRO
Až 500 samostatných pružinek na m² se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu.
✅ Extrémní prodyšnost
Ideální volba, pokud se v noci potíte. Skvělá také na chatu nebo do vlhčího prostředí.
✅ Klidný spánek ve dvou
Pohyb partnera Vás díky samostatným pružinám nebude rušit.
✅ Nejlepší poměr cena/výkon
Získáte kvalitu a vlastnosti srovnatelné s výrazně dražšími matracemi.
Základem je 7zónové taštičkové jádro, kde každá z 500 pružinek na m² reaguje samostatně. Matrace tak dokonale kopíruje tělo a tlumí veškeré pohyby. Celá konstrukce je extrémně prodyšná a je doplněna tuhými vrstvami PUR pěny a kvalitního filcu pro maximální oporu a životnost taštiček.
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
Rozměry lze libovolně kombinovat. Nabídka zahrnuje 2 kusy matrací.
| materiál | taštičkové pružiny, PUR pěna |
| tuhost | 4 (rozsah 1-5) |
| výška |
23 cm |
| nosnost | 140 kg |
| potah | Aloe Vera Plus - snímatelný, pratelný na 60°C |
| uložení | pevný laťový rošt, pevná deska |
| balení | vakuově baleno |
| záruka | 3 roky |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Tento nadýchaný potah na matraci obohacený o výtažky z Aloe Vera spojuje hebkou péči s výbornou prodyšností. Prošívání s prodyšnou vrstvou spolehlivě odvádí vlhkost a udržuje matraci po celou noc příjemně suché. Obsažené výtažky z Aloe Vera navíc jemně regenerují pokožku a vytvářejí hygienicky čisté prostředí. Díky praktickému zipu lze potah snadno sundat a vyprat na 60 °C pro zachování maximální čistoty.