Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Benab, PUR pěna, tuhost 4 (rozsah 1-5), nosnost 120 kg, výška 7 cm
| Nosnost | 120 kg |
| Tuhost | 4 |
| Výška | 7 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Vyrobeno | Slovensko |
Kvalitní nelepený 7 cm vysoký topper je vyrobený z monobloku tvrdší PUR pěny (28kg/m3). Topper sa používá pro hygiénickou ochranu matrace, na změnu tvrdosti matrace a na tzv. renovaci staré matrace, případně jako dočasné řešení. Odolná a prodyšná PUR pěna vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností.
| materiál |
PUR pěna |
| tuhost | 4 (rozsah 1-5) |
| výška | 7 cm |
| nosnost | 120 kg |
| potah | Chloe Aktiv - snímatelný, pratelný na 60°C |
| doporučené uložení | na matraci, zem, válendu |
| balení | vakuově baleno |
| záruka | 2 roky |
Při objednání atypického rozměru je z důvodu zakázkové výroby vyžadována záloha v minimální výši 50 %, nebo platba předem.
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Prošitý potah s prodyšnou výplní účinně chrání matraci a udržuje hygienické prostředí pro spánek. Díky antibakteriálním vlastnostem a odolnosti vůči roztočům je ideální volbou pro alergiky. Praktický zip umožňuje snadné sundání a pravidelné praní, čímž samotnou matraci udržíte vždy v dokonalé čistotě.