🔥 Velké slevy odstartovaly! 🔥
Žádné produkty
Žádné produkty
Viscosense, Bonellové pružiny, kokos, HR a PUR pěna, tuhost 5 (rozsah 1-5), nosnost 150 kg, výška 22 cm
| Tuhost | 5 |
| Nosnost | 150 kg |
| Výška | 22 cm |
| Určení | dorost, dospělí, senioři |
| Spánková poloha | záda, břicho, bok |
| Záruka | 5 let |
| Vyrobeno | Česká republika |
Hledáte pevnou a spolehlivou matraci?
Česká, ručně vyráběná matrace Havai v sobě spojuje tradiční pružinové jádro s osvědčenými materiály.
Výsledek? Dokonalá opora těla, nadstandardní nosnost a komfort, který Vás ani po letech nezklame.
Co se skrývá uvnitř matrace?
Proč si vybrat právě model Havai?
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
| materiál | bonellové pružiny, gumožíně, HR a PUR pěna |
| tuhost | 5 (rozsah 1-5) |
| výška |
22 cm |
| nosnost | 150 kg |
| potah | Aloe Vera, Aloe Vera Plus - snímatelný, pratelný na 60°C |
| uložení | pevný laťový rošt, pevná deska |
| balení | plná velikost |
| záruka | 5 let |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Dopřejte si luxusní péči, zatímco spíte. Tato jemná látka s přírodními výtažky z Aloe Vera aktivně zklidňuje Vaši pokožku a vytváří přirozeně antibakteriální prostředí, které je ideální i pro alergiky.
Díky zipu potah snadno vyperete na 60 °C pro pocit dokonalé čistoty.
Speciální úprava navíc chrání látku před žmolkováním a udržuje ji dlouho jako novou.
Složení: 99% polyester, 1% PA, obohacený o výtažky z Aloe Vera. Gramáž látky 180g/m2 .
Potah má certifikaci ÖkoTex.
Jedinečná potahová látka s unikátní kombinací vláken ošetřených bylinkovým extraktem rostlin Aloe Vera. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují antibakteriálními, antibiotickými a jinak pozitivními účinky v oblasti lidského zdraví. Podporuje imunitní systém a pomáhá chránit před bakteriemi a viry.
Potah má speciální ochranu, která snižuje žmolkování od prostěradla.
Potah je prošitý rounem a je na něm všitý oblíbený vzor. Vhodný i pro alergiky. Je vybaven zipsem, díky kterému je snímatelný a pratelný až na 60°C.
Složení: 99% polyester, 1% PA. Gramáž látky 180g/m2. Prošev rounem 80g/m2.