Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Viscosense, Flexifoam® pěna, tuhost 3/4 (rozsah 1-5), nosnost 120 kg, výška 12 cm
| Rozměr a potah | Skladem | Cena |
|---|
| Nosnost | 120 kg |
| Tuhost | 3/4 |
| Výška | 12 cm |
| Určení | děti, dorost, dospělí, páry |
| Záruka | 2 roky |
| Vyrobeno | Česká republika |
Tato matrace je dostupná také v akci 1+1 zde.
Pěnová matrace s rozdílnou tuhostí stran a profilací pro kvalitní spánek.
Skládá se ze dvou vrstev studené pěny Flexifoam®, která je pružná, houževnatá a má dlouhou životnost.
Poskytuje výbornou podporu těla a zachovává si elasticitu.
Strana SOFT (zelená): Měkčí, profilovaná, kopíruje křivky těla, vhodná pro ty, kteří preferují měkčí ležení.
Strana HARD (bílá): Tvrdší, profilovaná vhodná pro ty, kteří preferují tvrdší ležení.
Proč vybrat matraci Dream Duo?
Dvě tuhosti v jednom: Přizpůsobte si matraci podle potřeb.
Anatomická profilace: Optimální podpora těla a uvolnění svalů.
Snímatelný a pratelný potah Microfáze: Hygiena při praní na 95°C.
Vhodný pro pevné i polohovací rošty: Flexibilní využití pro různé postele.
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
Parametry matrace
| materiál | Flexifoam® |
| tuhost | 3/4 (rozsah 1-5) |
| výška | 12 cm |
| nosnost | 120 kg |
| potah: | Microfázes - snímatelný, pratelný na 95°C |
| uložení | pevný lamelový nebo polohovací lamelový rošt |
| balení | vakuově baleno |
| záruka | 2 roky |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Hlavní předností tohoto potahu z mikrovlákna je možnost praní až na 95 °C, což spolehlivě ničí všechny roztoče a bakterie. Díky tomu představuje ideální volbu pro alergiky a všechny, kteří vyžadují maximální hygienickou čistotu matrace. Povrch je sametově hebký na dotek a zároveň velmi odolný proti zatrhávání. Praktický zip matrace dělí potah na dvě samostatné části, přičemž obě poloviny jsou navíc prošité prodyšnou vrstvou pro váš nerušený spánek.