Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Tropico, Flexifoam® a RE pěna, tuhost 3/4 (rozsah 1-5), nosnost 135 kg, výška volitelná
| Rozměr a potah | Skladem | Cena |
|---|
| Nosnost | 135 kg |
| Tuhost | 3/4 |
| Výška | 24/20 cm |
| Určení | děti, dorost, dospělí, páry, senioři |
| Spánková poloha | záda, břicho, bok |
| Záruka | 5 let |
| Vyrobeno | Česká republika |
Tento model je navržen pro všechny, kdo chtějí spát zdravě, vstávat bez bolesti a užívat si pocit stability.
Srdcem této orthopedické matrace je její chytře navržené jádro, které zajišťuje dokonalou funkčnost.
| materiál | Flexifoam® a RE pěna |
| tuhost | 3/4 (rozsah 1-5) |
| výška | 24/20 cm |
| nosnost | 135 kg |
| potah |
Kašmír - snímatelný, pratelný na 60°C |
| uložení | pevný lamelový, laťový nebo polohovací lamelový rošt |
| balení | plná velikost |
| záruka | 5 let |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Potah na matraci s pravými kašmírovými vlákny je hedvábně jemný na dotek. Materiál výborně reguluje teplotu, omezuje pocení a zabraňuje vzniku statické elektřiny pro klidný spánek. Potah matrace je velmi odolný a pro snadnou údržbu ho díky zipu lehce rozdělíte na dvě poloviny.