🔥 Velké slevy odstartovaly! 🔥
Žádné produkty
Žádné produkty
Tropico, Flexifoam®, RE a VISCO pěna, tuhost 3,5/4 (rozsah 1-5), nosnost 135 kg, výška 18 cm
| Rozměr a potah | Skladem | Cena |
|---|
| Tuhost | 3,5/4 |
| Nosnost | 135 kg |
| Výška | 18 cm |
| Určení | děti, dorost, dospělí, páry, senioři |
| Spánková poloha | záda, břicho, bok |
| Záruka | 3 roky |
| Vyrobeno | Česká republika |
Chcete se ponořit do pohodlí paměťové pěny, ale zároveň vyžadujete pevnou oporu pro zdravá záda?
S touto matrací nemusíte dělat kompromisy.
✅ Dvě matrace v jedné
Neumíte si vybrat? Nevadí. Jedna strana nabízí luxusní pohodlí paměťové pěny, druhá stabilní a pevnou oporu.
✅ Úleva pro klouby a svaly
Strana s paměťovou pěnou se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu, uleví od tlaku a díky 7 masážním zónám pomůže uvolnit napětí.
✅ Šetrná k přírodě i peněžence
Robustní jádro z Eko pěny RekoGreen zajišťuje mimořádnou odolnost, dlouhou životnost a je vyrobeno s ohledem na přírodu.
✅ Svěžest a péče s Aloe Vera
Potah je nejen pratelný (60 °C), ale i napuštěný extrakty z Aloe Vera, které mají blahodárný vliv na pokožku a udržují lůžko svěží.
✅ Ověřená odolnost
Matrace byla testována na 50 000 zátěžových cyklů, takže máte jistotu, že se jen tak neproleží a vydrží roky.
| materiál | Flexifoam®, RE a VISCO pěna |
| tuhost | 3,5/4 (rozsah 1-5) |
| výška |
18 cm |
| nosnost | 135 kg |
| potah |
Aloe Vera - snímatelný, pratelný na 60°C |
| uložení | pevný lamelový rošt |
| balení | plná velikost |
| záruka | 3 roky |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.