Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Tropico, Flexifoam® a RE pěna, tuhost 3,5/4,5 (rozsah 1-5), nosnost 140 kg, výška 22 cm
| Rozměr a potah | Skladem | Cena |
|---|
| Nosnost | 140 kg |
| Tuhost | 3,5/4,5 |
| Výška | 22 cm |
| Určení | děti, dorost, dospělí, páry |
| Spánková poloha | záda, břicho, bok |
| Záruka | 3 roky |
| Vyrobeno | Česká republika |
Každá strana matrace nabízí jiný pocit ležení. Jednoduše ji otočte podle své nálady nebo aktuální potřeby.
Jádro matrace tvoří robustní a odolná eko pěna Flexifoam® RekoNatura. Nejenže poskytuje celé matraci výjimečnou stabilitu a dlouhou životnost, ale je také vyrobena s ohledem na životní prostředí. Spolehlivá opora, která má smysl.
| materiál | Flexifoam® s 3D Rainbow technologií a RE pěna |
| tuhost | 3,5/4,5 (rozsah 1-5) |
| výška |
22 cm |
| nosnost | 140 kg |
| potah |
Bamboo - snímatelný, pratelný na 60°C |
| uložení | pevný lamelový rošt |
| balení | plná velikost |
| záruka | 3 roky |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Potah s bambusovými vlákny výborně pohlcuje vlhkost a udržuje matraci suchou. Působí antibakteriálně a brání vzniku plísní, proto je ideální pro alergiky a ty, kdo se v noci více potí. Prodyšná vrstva matrace zajišťuje větrání a reguluje teplotu. Díky zipu po celém obvodu potah snadno rozdělíte na dvě poloviny a bez problémů vyperete.