🔥 Velké slevy odstartovaly! 🔥
Žádné produkty
Žádné produkty
Viscosense, Flexifoam®, RE pěna, tuhost 3/4 (rozsah 1-5), nosnost 130 kg, výška 18 cm
| Rozměr a potah | Skladem | Cena |
|---|
| Tuhost | 3/4 |
| Nosnost | 130 kg |
| Výška | 18 cm |
| Určení | dorost, dospělí, páry, senioři |
| Spánková poloha | záda, břicho, bok |
| Záruka | 3 roky |
| Vyrobeno | Česká republika |
Oboustranná partnerská matrace robustní konstrukce s různou tuhostí stran.
Odolná a pevná konstrukce + vysoká hygiena lůžka + skvělý ortopedický komfort!
Matrace prošla zátěžovými testy, při kterých bylo jádro matrace stlačeno 50 000×. Díky tomu je zaručena vysoká odolnost a dlouhá životnost samotného jádra.
Pěna Flexifoam® je nová, tepelně modifikovaná, kompaktní PUR pěna, která představuje novou generaci polyuretanových pěn. Tato pěna vyniká dlouhou životností, dobrou prodyšností, dokonalou elasticitou a tvarovou stálostí. Je charakteristická svou houževnatostí a poskytuje skvělé ortopedické vlastnosti. Matrace s pěnou Flexifoam® mají podobné vlastnosti jako matrace ze studené pěny, proto dokážou udržet páteř ve správné anatomické poloze. Nabízejí vysoký komfort ležení a konkurují i dražším materiálům. Jde o ideální volbu z hlediska poměru kvalita–cena. Tyto matrace je možné i mírně polohovat.
RE pěna se využívá u sendvičových matrací jako pevná nosná středová část. Jedná se o recyklovanou, drcenou PUR pěnu, která je spojena lepidlem a následně slisována vysokým tlakem. RE pěna má vysokou tvrdost a hustotu. Pokud máte rádi tvrdší matraci, jsou pro vás matrace s RE pěnou ideální. Díky své vysoké tuhosti jsou vhodné i pro osoby s vyšší hmotností.
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
| materiál | Flexifoam®, RE pěna |
| tuhost | 3/4 (rozsah 1-5) |
| výška |
18 cm |
| nosnost | 130 kg |
| potah | Microfáze - snímatelný, pratelný až na 95°C |
| uložení | pevný lamelový rošt |
| balení | plná velikost |
| záruka | 3 roky |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
** Tolerance při výrobě matrace je + - 1cm.
Hlavní předností tohoto potahu je možnost praní až na 95 °C, což spolehlivě ničí veškeré roztoče a bakterie.
Díky tomu představuje ideální volbu pro alergiky a všechny, kteří vyžadují maximální hygienickou čistotu svého lůžka.
Jeho povrch z mikrovlákna je nejen sametově hebký na dotek, ale také velmi odolný proti zatrhávání.
Je vybaven praktickým zipem, který ho dělí na dvě samostatné části. Obě poloviny jsou navíc prošívané prodyšnou klimatizační vrstvou pro Váš nerušený spánek.
Potah má certifikaci ÖkoTex.
Složení: 100% Polyester.