Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Viscosense, antibakteriální HR a PUR pěna, tuhost 3,5/4 (rozsah 1-5), nosnost 130 kg, výška 21 cm
| Název, rozměr a potah | Skladem | Důvod | Cena |
|---|
| Nosnost | 130 kg |
| Tuhost | 3,5/4 |
| Výška | 21 cm |
| Určení | dorost, dospělí, páry, senioři |
| Spánková poloha | záda, břicho, bok |
| Záruka | 4 roky |
| Vyrobeno | Slovensko |
Náš léty prověřený bestseller pro všechny, kdo hledají skutečně pevnou a zdravou oporu!
✅ Pevná opora, zdravá záda
Speciálně navržená pro milovníky tužšího ležení. Poskytuje stabilní a nekompromisní podporu páteři po celou noc.
✅ Dvě matrace v jedné
Orthopedic nabízí dvě strany s odlišným pocitem ležení.
✅ 100% bez lepidel = Maximální prodyšnost
Díky inovativní technologii Fresh Air jsou jednotlivé vrstvy pěny spojeny mechanickými zámky. Matrace tak dokonale dýchá, odvádí vlhkost a je hygienicky čistá.
✅ Dlouhá životnost a záruka 4 roky
Použití kvalitních pěn a precizní zpracování nám dovoluje poskytnout nadstandardní záruku. Tato matrace Vám bude spolehlivě sloužit dlouhé roky.
✅ Pohodlné vstávání
Vyšší konstrukce matrace usnadňuje vstávání i uléhání, což ocení nejen senioři, ale každý, kdo si chce dopřát komfort navíc.
Složení a hustota pěn:
Dvě strany pro Váš dokonalý komfort:
Strana SOFT (Středně tuhá)
Pružná a přizpůsobivá HR pěna s antibakteriální úpravou poskytuje komfortní, avšak stále velmi pevnou oporu.
Lehce se přizpůsobí křivkám těla a uvolní tlak na klouby.
Strana HARD (Tuhá)
Vysoce kvalitní a odolná PUR pěna zajišťuje maximální pevnost a stálou tvrdost.
Tuto stranu si oblíbí především muži a všichni, kteří vyžadují nekompromisně tuhé lůžko pro zdravá záda.
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
| materiál |
antibakteriální HR pěna, PUR pěna |
| tuhost | 3,5/4 (rozsah 1-5) |
| výška |
21 cm |
| nosnost | 130 kg |
| potah | Aloe Vera Plus, Tencel - snímatelný, pratelný na 60°C |
| uložení | pevný lamelový nebo polohovací lamelový rošt |
| balení | vakuově baleno |
| záruka | 4 roky |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Potah na matraci obohacený o výtažky z Aloe Vera přináší ideální spojení jemné péče o pokožku a svěžího spánku. Nadýchané prošívání s prodyšnou vrstvou aktivně dýchá a spolehlivě odvádí vlhkost, takže lůžko zůstává po celou noc příjemně suché a hygienicky čisté. Zatímco si užíváte tento vzdušný komfort, přírodní výtažky z Aloe Vera se starají o přirozenou regeneraci vaší pokožky.
Prodyšný potah z přírodního materiálu spolehlivě chrání matraci před vlhkostí a každodenním opotřebením. Látka rychle schne a přirozeně brání množení bakterií i roztočů, čímž zajišťuje hygienicky čisté lůžko pro spánek. Pevná a odolná struktura materiálu zaručuje dlouhou životnost samotné matrace.