🔥 Velké slevy odstartovaly! 🔥
Žádné produkty
Žádné produkty
Viscosense, taštičkové pružiny, HR a PUR pěna, filc, tuhost 3/4 (rozsah 1-5), nosnost 130 kg, výška 22 cm, 7 zón
| Tuhost | 3/4 |
| Nosnost | 130 kg |
| Výška | 22 cm |
| Určení | dorost, dospělí, páry, senioři |
| Záruka | 4 roky |
| Vyrobeno | Slovensko |
Vlastnosti:
Složení a hustota pěn:
Naše taštičkové matrace jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a použití lokálních materiálů.
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
Rozmery je možné ľubovoľne kombinovať. Ponuka zahrňuje 2 kusy matracov.
| materiál | taštičkové pružiny, antibakteriální HR a PUR pěna, filc |
| tuhost | 3/4 (rozsah 1-5) |
| výška |
22 cm |
| nosnost | 130 kg |
| potah | Aloe Vera Plus, Tencel - snímatelný, pratelný na 60°C |
| uložení | pevný laťový rošt, pevná deska |
| balení | vakuově baleno |
| záruka | 4 roky |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Objevte dokonalou harmonii mezi hebkou péčí a svěžím spánkem. Nadýchané prošívání s klimatizační vrstvou aktivně dýchá a spolehlivě odvádí vlhkost, takže Vaše lůžko zůstane po celou noc příjemně suché.
Zatímco si užíváte tento vzdušný komfort, výtažky z Aloe Vera jemně regenerují Vaši pokožku a starají se o hygienicky čisté prostředí.
Samozřejmostí je snadná údržba díky zipu a možnosti praní na 60 °C.
Složení: 85% polyester, 15% viskóza, obohacený o výtažky z Aloe Vera, prošitý s klimatizační výplní, PES vláknem 250 gr/m2.
Potah má certifikaci ÖkoTex.
Vysoce prodyšný potah z přírodního materiálu Lyocell. Velmi rychle odvádí vlhkost a schne, čímž přirozeně brání množení bakterií i roztočů a udržuje lůžko hygienicky čisté. Látka je na dotek jemná, ale zároveň velmi pevná s dlouhou životností.
Samozřejmostí je certifikace OEKO-TEX, praktický zip pro snadnou manipulaci a možnost praní na 60 °C.
Složení potahu: 38% Lyocell, 37% Polyamid, 25% Polyester.