🔥 Velké slevy odstartovaly! 🔥
⏳ Akce je časově omezena! ⏳
Žádné produkty
Žádné produkty
Viscosense, Flexifoam® a HR pěna, tuhost 3/4 (rozsah 1-5), nosnost 120 kg, výška 16 cm
| Rozměr a potah | Skladem | Cena |
|---|
| Tuhost | 3/4 |
| Nosnost | 120 kg |
| Výška | 16 cm |
| Určení | děti, dorost, dospělí, páry |
| Spánková poloha | záda, břicho, bok |
| Záruka | 3 roky |
| Vyrobeno | Česká republika |
Tato matrace je dostupná také v akci 1+1 zde.
Tento skvělý polštář s paměťovým efektem, vysokou vzdušností a pratelným potahem spojuje výhody anatomických paměťových polštářů
a klasických plněných polštářů s dutými vlákny. K této matraci ho máte zdarma.

Hlavní vlastnosti:
Strana RELAX SOFT (světle modrá):
Strana CLASSIC HARD (tmavě modrá):
Složení a hustota pěn:
Další výhody:
Ideální volba pro ty, kteří hledají cenově dostupnou matraci s vysokým komfortem a dlouhou životností.
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
| materiál | Flexifoam® a HR pěna |
| tuhost | 3/4 (rozsah 1-5) |
| výška | 16 cm |
| nosnost | 120 kg |
| potah: | Aloe Vera Plus - snímatelný, pratelný na 60°C |
| uložení | pevný lamelový nebo polohovací lamelový rošt |
| balení | vakuově baleno |
| záruka | 3 roky |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Spojte luxusní péči o pokožku s dokonalou prodyšností a neuvěřitelně snadnou údržbou. Zatímco extrakty z Aloe Vera přirozeně pečují o Vaši pokožku a zajišťují hygienické prostředí, oboustranné prošívání s klimatizační vrstvou aktivně dýchá, odvádí vlhkost a pomáhá udržet ideální teplotu po celou noc.
A to nejlepší? Díky inovativnímu zipu po celém obvodu potah snadno rozdělíte na dvě samostatné poloviny a každou vyperete pohodlně i v menší pračce na 60 °C. Speciální úprava proti žmolkování navíc zaručí, že potah zůstane dlouho krásný a hladký.
Samozřejmostí je certifikace OEKO-TEX.