Akce - tábory, kempy a penziony.
Žádné produkty
Žádné produkty
Viscosense, PUR, RE a VISCO pěna, tuhost 3/4 (rozsah 1-5), nosnost 130 kg, výška 20 cm
| Rozměr a potah | Skladem | Cena |
|---|
| Nosnost | 130 kg |
| Tuhost | 3/4 |
| Výška | 20 cm |
| Určení | dospělí, páry, senioři |
| Spánková poloha | záda, břicho, bok |
| Záruka | 2 roky |
| Vyrobeno | Slovensko |
Tato matrace je dostupná také v akci 1+1 zde.
Kvalitní partnerská matrace o výšce 20 cm, navržená pro ty, kteří od spánku očekávají nejen komfort ale i stabilní oporu.
Dvě strany – dva různé pocity při ležení
Stačí matraci otočit a zvolit si tu stranu, která Vám zrovna nejlépe vyhovuje!
Proč si vybrat matraci Veronika?
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
| materiál | PUR, RE a VISCO pěna |
| tuhost | 3/4 (rozsah 1-5) |
| výška | 20 cm |
| nosnost | 130 kg |
| potah | Chloe Aktiv - snímatelný, pratelný na 60°C |
| uložení | pevný lamelový rošt |
| balení | vakuově baleno |
| záruka | 2 roky |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Prošitý potah s prodyšnou výplní účinně chrání matraci a udržuje hygienické prostředí pro spánek. Díky antibakteriálním vlastnostem a odolnosti vůči roztočům je ideální volbou pro alergiky. Praktický zip umožňuje snadné sundání a pravidelné praní, čímž samotnou matraci udržíte vždy v dokonalé čistotě.