Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Tropico, Flexifoam® a Hybridní pěna, tuhost 3,5/4 (rozsah 1-5), nosnost 140 kg, výška 20 cm
| Rozměr a potah | Skladem | Cena |
|---|
| Nosnost | 140 kg |
| Tuhost | 3,5/4 |
| Výška | 20 cm |
| Určení | děti, dorost, dospělí, páry, senioři |
| Spánková poloha | záda, břicho, bok |
| Záruka | 5 let |
| Vyrobeno | Česká republika |
Potřebujete se z postele pohodlněji zvedat? Bez příplatku Vám můžeme zpevnit jednu nebo obě boční strany matrace. Sednete si na okraj postele a matrace se pod vámi nebude bortit.
Hledáte jednu matraci, která se dokonale přizpůsobí partnerovi, Vám i dětem? Právě jste ji našli.
Tato oboustranná ortopedická matrace je univerzální hrdina pro každou postavu. Nabízí mimořádnou pružnost a díky chytré hybridní pěně se dokonale přizpůsobí, ať už vážíte 50 nebo 120 kg. Skvělá volba pro všechny, kdo milují pevnější, ale zároveň pohodlné spaní.
Představte si stovky malých 3D kostek, které reagují na každý Váš pohyb a křivku těla. Tato unikátní profilace CubeCare, vyvinutá pro zdravotní matrace, dokonale rozkládá tlak a zabraňuje otlačeninám. Tělo se uvolní, svaly zrelaxují a Vy spíte jako v bavlnce, bez nežádoucího protitlaku.
Máte rádi klasické poležení a pocit skutečné opory? Tato strana z robustní a prodyšné pěny Flexifoam® je pro Vás ideální. Poskytuje stabilní oporu pro záda, usnadňuje otáčení ve spánku a díky vysoké hustotě materiálu zaručuje opravdu dlouhou životnost.
Matrace je kompletně vyrobená v České republice z certifikovaných evropských materiálů. A co je nejlepší? Její jádro není lepené.
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
| materiál | Flexifoam® a Hybridní pěna |
| tuhost | 3,5/4 (rozsah 1-5) |
| výška | 20 cm |
| nosnost | 140 kg |
| potah |
Medical Concept - snímatelný, pratelný na 60°C |
| uložení | pevný lamelový nebo polohovací lamelový rošt |
| balení | plná velikost |
| záruka | 5 let |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Funkční potah na matraci s přírodními vlákny Tencel® Lyocell® je navržen pro maximální cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti. Hedvábně jemný materiál v kombinaci s integrovanou 3D ventilační mřížkou po obvodu zajišťuje neustálé proudění vzduchu a aktivní odvětrávání jádra matrace. Speciální prošívání s prodyšnými dutými vlákny pomáhá regulovat teplotu, omezuje přehřívání a udržuje lůžko vždy suché.