Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Viscosense, taštičkové pružiny, HR a PUR pěna, filc, tuhost 3/4 (rozsah 1-5), nosnost 130 kg, výška 22 cm, 7 zón
| Nosnost | 130 kg |
| Tuhost | 3/4 |
| Výška | 22 cm |
| Určení | dorost, dospělí, páry, senioři |
| Záruka | 4 roky |
| Vyrobeno | Slovensko |
Tato matrace je dostupná také v akci 1+1 zde.
Vlastnosti:
Složení a hustota pěn:
Naše taštičkové matrace jsou vyráběny s důrazem na kvalitu a použití lokálních materiálů.
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
| materiál | taštičkové pružiny, antibakteriální HR a PUR pěna, filc |
| tuhost | 3/4 (rozsah 1-5) |
| výška |
22 cm |
| nosnost | 130 kg |
| potah | Aloe Vera Plus, Tencel - snímatelný, pratelný na 60°C |
| uložení | pevný laťový rošt, pevná deska |
| balení | vakuově baleno |
| záruka | 4 roky |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.
Potah na matraci obohacený o výtažky z Aloe Vera přináší ideální spojení jemné péče o pokožku a svěžího spánku. Nadýchané prošívání s prodyšnou vrstvou aktivně dýchá a spolehlivě odvádí vlhkost, takže matrace zůstává po celou noc příjemně suché a hygienicky čisté. Zatímco si užíváte tento vzdušný komfort, přírodní výtažky z Aloe Vera se starají o přirozenou regeneraci vaší pokožky.
Prodyšný potah z přírodního materiálu spolehlivě chrání matraci před vlhkostí a každodenním opotřebením. Látka rychle schne a přirozeně brání množení bakterií i roztočů, čímž zajišťuje hygienicky čisté lůžko pro spánek. Pevná a odolná struktura materiálu zaručuje dlouhou životnost samotné matrace.