Májové ceny jsou tady!
Žádné produkty
Žádné produkty
Tropico, Flexifoam® a Hybridní pěna, tuhost 3,5/4 (rozsah 1-5), nosnost 150 kg, výška 24 cm
| Rozměr a potah | Skladem | Cena |
|---|
| Nosnost | 150 kg |
| Tuhost | 3,5/4 |
| Výška | 24 cm |
| Určení | dospělí, páry, senioři |
| Spánková poloha | záda, břicho, bok |
| Záruka | 6 let |
| Vyrobeno | Česká republika |
Dokonale prodyšný a pružný polštář z gelové pěny, který se nepřehřívá. Skvělá alternativa k paměťové pěně, ideální i jako opora zad.
Má snímatelný potah SilverGuard s ionty stříbra, pratelný na vyvářku (95 °C).
K této matraci ho máte zdarma.

Potřebujete se z postele pohodlněji zvedat? Bez příplatku Vám můžeme zpevnit jednu nebo obě boční strany matrace. Sednete si na okraj postele a matrace se pod vámi nebude bortit.
Tento vysoký ortopedický model je chameleonem ve světě spánku. Díky unikátní kombinaci dvoustranného jádra a chytrého potahu si můžete vybrat ze 4 různých nastavení komfortu – od měkčího objetí paměťové pěny až po extra pevnou a prodyšnou oporu.
Je to ideální volba pro páry, nerozhodné spáče a každého, kdo hledá univerzální, ale zároveň špičkovou matraci s dlouhou životností.
Je to geniálně jednoduché. Matrace má dvě jinak tuhé strany jádra a potah, který je z každé poloviny jiný. Kombinací otáčení jádra a potahu si nastavíte přesně to, co zrovna potřebujete.
Tento luxusní potah z přírodních vláken Tencel® je klíčem ke 4 variantám komfortu. Je dělitelný na dvě části, které mají odlišné vlastnosti:
Celý potah je navíc vybaven 3D ventilační mřížkou pro ještě lepší odvod vlhkosti a udržení suchého a čistého prostředí pro Váš spánek.
Pro informace ohledně vhodného roštu klikněte zde.
| materiál | Flexifoam® a Hybridní pěna |
| tuhost | 3,5/4 (rozsah 1-5) |
| výška |
24 cm |
| nosnost | 150 kg |
| potah |
Medical Concept Plus VISCO - snímatelný, pratelný na 60°C |
| uložení | pevný lamelový nebo polohovací lamelový rošt |
| balení | plná velikost |
| záruka | 6 let |
* Některé barvy pěn v průřezu matrace se mohou měnit.